Toner ve Kartuş Arasındaki Fark Nedir?

Her türlü printerda kâğıt veya benzer materyale basma işini sağlayan bilgisayar sarf malzemelerine kartuş veya toner adı verilmektedir. Bu malzemeler, oluşturdukları baskıyı sağlayan materyale göre mürekkepli kartuş veya toner ismini almaktadır. Aralarındaki temel fark; kartuşun mürekkeple tonerin karbon tozuyla çalışması, kartuşun biraz daha küçük boyutta, tonerin ise genelde daha büyük oluşudur.

KKTC'de Laptop Tamiri Denince Biz Varız

kktclaptoptamiri

Lansman Computer olarak ayrıca;

Notebook lcd ekran değişimi - notebook klavye değişimi - notebook anakart tamiri ve değişimi - notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi - darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa menteşe ve butonların değişimi ve tamiri - notebook harddisk değişimi ve tüm notebook arızalarının giderilmesi firma politikası olarak benimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız tarafından yapılan bütün laptop tamirleri 3 ay işçilik garantisi altındadır Kullanıcılar tarafından çok sayıda karşılaşılan çoğu durumlarda değişmesi olası olmayan bu yüzden anakart değiştirmeye kadar giden Chipset değişim ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Chipset değişimi ve tamiri her firmanın yapacağı bir işlem değildir. Yüksek teknolojiye sahip Bga makinası olamdan yapılan chipset değişimlerinin ve tamirlerinin geri dönüşüm oranı yüksektir. Firmamızın sahip olduğu BGA cihazı ile %95 in üzerinde başarı sağlanmaktadır. Yapılan işlemlerde firmamız tarafından 3 ay işçilik garantisi verilmektedir.

Laptonuz arızalı ya da formata mı ihtiyacı var? TIKLAYIN